Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 726 komentarzy

Patriotyzm

Tezeusz - "Patriotą się jest lub się bywa. Bywają ci, dla których dobro własne jest ważniejsze od ojczyzny" - Witold Pilecki wiosna 1938r.

Kim są hejterzy - żołnierze wojny hybrydowej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W odpowiedzi na materiał Pana Wrzodaka.

 

 

Kim są hejterzy - żołnierze wojny hybrydowej przeciwko Polsce

Do napisania tego materiału sprowokowały mnie komentarze trolli sowieckich atakujących Polskę. Zjawisko to stało się groźne z uwagi na bezpieczeństwo Polski   ( wielu tych przedstawicieli znajdziesz także i na portalu NEon24.pl ). oto jeden z wielu przykładów takiego działania.

Na portalu NEon24.pl ukazał się następujący materiał o wojnie w sieci i ataku trolli Rosyjskich na Polskę :

https://zielonooka.neon24.pl/post/150401,agentura-kremla-w-ataku-w-sieci-trwa-wojna

kontratak byłego posła RP co obecnie uwielbia Putina i Rosję na ten materiał ! był natychmiastowy . Przeanalizujmy postawy byłego Posła a są one takie :

https://wrzodakz.neon24.pl/post/150406,do-admin-portalu-neon24-pl

https://konserwatyzm.pl/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-federacji-rosyjskiej/

https://www.salon24.pl/u/coryllus/585003,ziemkiewicz-wrzodak-gadowski-i-dugin
https://www.wprost.pl/kraj/82189/Wrzodak-wyrzucony-z-LPR-aktl.html
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wrzodak-i-inni-farsa-targowicka

wystarczy także w sieci przeczytać  komentarze dotyczące bezpieczeństwa Polski w tym uwielbienia Putina i Rosji oraz np. aktualnie dotyczące rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego - narodowej świętości.

Opluwanie narodowych bohaterów twierdzenie ,że " Wasz opór był beznadziejny i niepotrzebny"  - to wypisz wymaluj atak hybrydowy na Polski patriotyzm i Polskę. Kim są hejterzy ? dlaczego atakują nasz patriotyzm i największe świętości narodowe. Na te pytania postaram się odpowiedzieć.

Szczegółowy materiał w opracowaniu wraz z konkretnymi wypowiedziami i charakterystyką hejterów.

Gdy jak np. adwersarz pisze w komentarzach do napisanych przeze  mnie  materiałów cytat : "w Katyniu Polskich oficerów mordowali  faszyści Ukraińscy z Żydami a Rosjanie nic nie mieli z tym wspólnego",  To "nacjonaliści Ukraińscy i Żydowscy wywozili Polaków na Sybir" itp a pisze to ( przyznała się  w komentarzu) córka oficera Radzieckiego z Legnicy, który wjechał do Polski na sowieckich czołgach i pozostał jako okupant do lat 90 tych XX wieku - co czemu się mamy dziwić. Jak komentarze szkalujące Polskich patriotów pisze komentujący z wyraźnie brzmiącym rosyjskim nazwiskiem, to czego można się po nich spodziewać - tuby Putina. Oczywiście, komentarze usunąłem a samych adwersarzy czasowo zablokowałem. podobnie hejterzy spod znaku UB i SB oraz KOD u, gloryfikujących dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych - narodowych bohaterów.

Ponieważ tego typu komentarzy w Internecie pojawia się coraz więcej postanowiłem to zjawisko zbadać i przeanalizować szczegółowo. Jestem obecnie na ukończeniu materiału na ten temat z cytatami hejterów ich charakterystyką itp. A oto krótkie i wstępne spostrzeżenia -  stanowiące niejako wstęp do opracowywanego materiału o hejterach w sieci.

Jak hejter tzw bloger pisze, że Powstańcy Warszawscy byli - cytat: " pedofilami", nie pozostało nic innego jak powiadomić odpowiednie władze państwowe oraz organizacje kombatanckie. Wyjaśnienie tego wpisu trwa. Internauci, którzy zapoznali się z tym materiałem nie  pozostawili na tym hejterze tzw " suchej nitki" w sieci. Ich komentarze i oburzenie oraz dezaprobata ( setki komentarzy) nie nadają się do cytowania.

Kim są hejterzy

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla w tym ich zwolennikami oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci inne opcje niż płynące z Kremla oraz Niemiec. Ta wojna już trwa żołnierzami wrogami Polski tej wojny są osoby nazywane hejterami i trollami.

Czy to jest wojna informacyjna czy propaganda

Wojna informacyjna trwa w polskiej i międzynarodowej sieci internetowej od wielu lat. O tym fakcie informują coraz częściej zagraniczne i krajowe media. Taki stan rzeczy jest zauważalny niemal codziennie w krajowym Internecie.

Kampania dezinformacyjna wielu państw w tym Kremla, wojna psychologiczna poprzez stosowanie nowoczesnych technik psychologicznych nasila się z dnia na dzień głównie w związku ze zbrojnym atakiem Rosji na Ukrainę oraz ekspansją polityczną Rosji na świecie.

Każdy niemal nośnik informacyjny jest natychmiast infekowany przez zwolenników Putina - chociaż to jest to samo. Zwolennicy polityki i strategii wojny płynącej z Rosji używają do swego działania oficjalnych witryn internetowych np. Russia Today lub działają oficjalnie za pośrednictwem wewnętrznych rosyjskich stacji radiowych i telewizyjnych.

Prasa wielokrotnie donosi o zaktywizowaniu na terenie Unii Europejskiej w tym w Polsce wywiadu Rosji oraz współpracujących z nimi lewackich trolli. Aresztowanie rok temu przez służby specjalne Polski osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji to wcale nie był początek wojny wywiadów.

Konflikt zbrojny na Ukrainie, wojna w Syrii, wybory w USA przy pełnymi zaangażowaniu Rosyjskich Służb Wywiadu, aneksja Krymu oraz szereg prowokacji i działań nieprzychylnych w stosunku do krajów NATO i Unii Europejskiej to była jak pamiętamy zapowiedź poważnej ofensywy Rosyjskich Służb Specjalnych.

Prezydent Władimir Putin wprowadził reformę rosyjskich służb wywiadu, kontrwywiadu i służby bezpieczeństwa. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) została przemianowana na Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego oraz odzyskać kontrolę nad Służbą Wywiadu Zagranicznego (SWZ FR) i Federalna Służba Ochrony  (FSO) – odpowiednika polskiego BOR - u W kręgach wywiadowczych i prasie mówiło się, że Putin dążył do połączenia wszystkich instytucji bezpieczeństwa (FSB, GRU, SWZ FR). Celem tego miała być odbudowa wpływów służb specjalnych na wzór KGB.

Służba Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej przejęła zadania wykonywane wcześniej przez Zarząd Główny KGB ZSRR (ros. PGU), zajmujący się wywiadem zagranicznym.

Prasa zasygnalizowała "Właścicielem III RP została komunistyczna bezpieka, czyli ludzie, którzy zawodowo zajmowali się tworzeniem portretów psychologicznych swoich ofiar. Gdy po 1989 r. bezpieka uzyskała nowe narzędzie do realizacji swych celów, czyli „wolne media”, sporządzała owe charakterystyki dalej, by wyselekcjonować niepodległościowych przywódców stanowiących dla jej interesów realne zagrożenie. I uruchamiała unikalny mechanizm ich bezwzględnego niszczenia. Dzisiaj to są aktywiści z KOD  i Obywateli RP.

„Hejt” z początków III RP (wtedy nie znaliśmy, rzecz jasna, tego słowa) to zjawisko mało znane młodszym Czytelnikom.

Można powiedzieć, że z drobnymi wyjątkami w zasadzie nie opisane. Główni atakowani w ramach owego hejtu od niemal 30 lat się nie zmienili, ale pojawienie się Internetu zmieniło ich sytuację. Wbrew obiegowej opinii – na korzyść.

W początkach III RP tworzono na ich temat absurdalne fake newsy, ale w warunkach medialnego monopolu nie było możliwości ich zdemaskowania. Słyszały je miliony, a ich sprostowania – garstka. Dziś łatwiej je kolportować, ale łatwiej też zdemaskować.

Lech Kaczyński, Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Jan Olszewski – dlaczego akurat trolle i hejterzy upodobali sobie te cztery postacie? Bo to ewidentnie one stanowiły krótką, zamkniętą listę owych najniebezpieczniejszych dla systemu przywódców politycznych. Owszem, lista autorów niebezpiecznych dla systemu koncepcji politycznych, działaczy, publicystów, artystów, satyryków byłaby nieporównanie dłuższa, ale w tym wypadku chodzi wyłącznie o tych, którzy koncepcje łączyli z osiąganiem wyborczych wyników, realnym zdobywaniem i sprawowaniem władzy. I sprawując ją, używali jej do demontażu postkomunizmu. Niestety, dłuższa byłaby też lista tych, którzy zdobywszy władzę polityczną z nadania „prawicy”, nie wykorzystywali jej do tego celu. Wydaje się, że metody niszczenia wspomnianych czterech przywódców politycznych zakwalifikować należy do oddzielnej kategorii, różniły się bowiem od wszelkich innych zabiegów propagandy III RP."

Ataki rozpoczęły się na nowo po sukcesach Lecha Kaczyńskiego, który pod koniec rządów Jerzego Buzka był ministrem sprawiedliwości. Wtedy rządzona przez Roberta Kwiatkowskiego TVP przygotowała atakujący Kaczyńskich film. Odgrzewał on zarzuty stawiane PC w czasie inwigilacji prawicy, w tym związki z aferą FOZZ. Głównym świadkiem przeciwko Kaczyńskim miał być poszukiwany biznesmen Pineiro. – Pineiro widziałem w życiu raz i w ogóle bym tego nie pamiętał, gdyby nie fakt, że był wychowankiem znanych aktorów – wspominał Jarosław Kaczyński. Lech Kaczyński w ogóle nie widział Pineiry na oczy. Ten atak szczególnie pochodzi od byłych SB - ków, czyli osób dla których Rosja była i jest wielkim przyjacielem wręcz bratem i ich dzieci nazywanymi " resortowymi". Te teorie i zdiałanie popierają członkowie KOD i Obywateli RP - kim oni są - tymi samymi SB - kami. Ich rodzice mordowali antykomunistyczna opozycję po II Wojnie Światowej, to oni mordowali Narodowych  bohaterów - Żołnierzy Wyklętych.

Dlaczego w sieci trwa już wojna

Największą skuteczność takiego propagandowego działania, jak podają media amerykańskie osiągają jednak dziennikarze będący zwolennikami Rosji wspierający politykę Rosji i Putina. To są oficjalnie zatrudnieni dziennikarze z rosyjskich mediów oraz agentura głęboko zakonspirowana. To jest oczywiście świadoma agentura Kremla otrzymująca za swoje działanie konkretne pieniądze liczone w dolarach.

Dają pracę tam, gdzie jej nie ma. Oferują atrakcyjną płacę jak na tamte warunki. Zatrudniają tych, którzy nie pytają „dlaczego”. Tak wygląda „praca” rosyjskich trolli internetowych, opłacanych przez Moskwę. Najważniejszym – jeśli nie jedynym – celem ich pracy jest tworzyć „newsy”, które spodobają się Władimirowi Putinowi. A jeśli nie tworzyć, to przepisywać prawdziwe informacje tak, by ich wydźwięk był prorosyjski i antyukraiński – pisze niebezpiecznik.pl.

Partyzantka ukraińska nazywana ma być faszystowskimi buntownikami, o rosyjskich terrorystach nie wolno pisać jak o zbrodniarzach, tylko o bohaterach. Cel każdego pracownika – 20 newsów dziennie zachwalających Rosję.

Polscy pseudo narodowi dziennikarze pobierający wynagrodzenie z Moskwy – a tak się dzieje od dawna, co ujawnia nasza krajowa prasa prawicowa, choćby niezależna.pl – negują w swoich wystąpieniach i komentarzach np. stosunki polsko – ukraińskie poprzez podgrzewanie wzajemnej historycznej nienawiści między Polakami a Ukraińcami, zaniżają system obronny państwa polskiego, możliwości i systemy obronne Polski, podkreślają za najważniejsze tylko powiązania gospodarcze Polski z Rosją i straty a wręcz bankructwo Polski po zaostrzeniu się wzajemnych relacji politycznych i gospodarczych między tymi państwami itp.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Metoda takiego agenturalnego działania jest prosta, wrogowie Polski np. agentura Rosji organizują się w grupy internautów w sieci i poprzez napisane przez nich artykuły i komentarze przeplatane wzajemnie osłabiają i gloryfikują rzetelność i wiarygodność mediów polskich i przekazywanych przez nie informacji codziennych – to po pierwsze, po drugie czynią starania, by ograniczyć zasięg działania tych mediów, w tym portali internetowych, poprzez ich ośmieszanie i wyszydzanie, co powoduje zmniejszenie poczytności i zainteresowania nimi czytelników, widzów czy słuchaczy.

Jest to faktyczna, konkretna brutalna i wojna informacyjna i dezinformacyjna wchodząca w zakres wojny psychologicznej. Agenci Kremla skupieni w określonych grupach negują wszystko co Polska racja stanu przedstawia swoim czytelnikom. Powszechnie i sukcesywnie agentura Moskwy zniechęca Polaków do jakiejkolwiek oznak obrony swego kraju udowadniając iż nasz kraj nie ma szans w takim starciu z siłami zbrojnymi Federacji Rosji.

Wielu aktywnych już agentów Rosji publikuje swoje artykuły zniechęcające do popierania polityki naszej ojczyzny - Polski na arenie międzynarodowej w tym działań w strukturach NATO np. wspierając Ukrainę w walce o demokrację i zachodni kierunek rozwoju. Powoli agentura Putina zaczyna zniechęcać szczególnie młodzież Polską do zainteresowania sprawami swego kraju w zakresie jego obrony.

Metoda działania agentury Rosji  i ich zwolenników i wyspecjalizowanej w swoim działaniu agend od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp.

Przykłady takich działań znajdziemy już w całym Internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Niemieckiej Interii, Onecie, TVN24 itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne.

Ale to nie  są już żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla.. To działanie w sposób bezpośredni zagraża bezpieczeństwu Polski i Polaków i jest tak samo niebezpieczne jak Rosyjskie dywizje pancerne i rakiety na granicy z naszym krajem. Najwyższy czas przeciwstawić się temu atakowi i stanąć w obronie  naszej ojczyzny !


Walka o Wolną Polskę trwa nadal. !

 

Źródło :

 https://www.salon24.pl/u/coryllus/585003,ziemkiewicz-wrzodak-gadowski-i-dugin
https://www.wprost.pl/kraj/82189/Wrzodak-wyrzucony-z-LPR-aktl.html
https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wrzodak-i-inni-farsa-targowicka

KOMENTARZE

 • Uzupełnienie
  Nie mam zwyczaju odpowiadać na zaczepki,i ale ten temat jest bardziej głębszy i wymaga omówienia z uwagi na jego wagę.
 • Ciekawostka
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/polscy-politycy-chwala-putina-ci-politycy-sa-fanami-putina/tm17k15#slajd-2
 • Takie tam " kwiatki"
  Najzabawniejsze jest to, że zaprzysięgły wróg Jarosława Kaczyńskiego niejaki Zygmunt Wrzodak startował do Sejmu III kadencji z listy Ruchu Odbudowy Polski. A zatem razem z Jarosławem Kaczyńskim, Jackiem Kurskim, Zbigniewem Romaszewskim czy też obecnym szefem NBP prof. Adamem Glapińskim.

  http://pressmania.pl/wrzodak-i-inni-farsa-targowicka/
 • Dobra rada
  Wrzuć na luz chłopie ,bo ta twoja nienawiść do ruskich,to już obsesja.Jeszcze trochę i Putina w lodówce znajdziesz,a wtedy to już tylko kuracja w Tworkach ci pozostanie.
 • @Jwu 08:24:38
  Nie jestem Rusofobem powiem więcej cenie Rosjan za ich dokonania w dziedzinie kultury, nauki czy sztuki są imponujące. Potępiam za agresję, mordowanie niewinnych ludzi.
  Przedstawiam MOJE poglądy na te i inne tematy. Dalszy ciąg tematyczny moich materiałów będzie poświęcony Żydom i ich roli w mordowaniu Polaków już wkrótce.
  Więc się wyrówna.
 • Autor
  Notka jest ripostą na ripostę Pana Wrzodaka. Autor stara się podeprzeć swoją tezę wątpliwej wartości materiałami, w tym blogera usuniętego stąd za wyjątkowe chamstwo (notabene autor tej notki wyleciał z NEonu z tego samego powodu).
  Moje pytanie jest takie proste - czy w świetle tego autor uważa Pana Wrzodaka za hejyera i agenta wpływu pobierającego wynagrodzenie liczone w dolarach?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:31:02
  Nic takiego nie napisałem. Poruszyłem temat ogólny znany i często poruszany w mediach - w części drugiej. W części pierwszej odpowiedziałem na wyzywanie mnie od Żydowskich trolli ( co jest złamaniem regulaminu i dobrych obczai)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:31:02
  Za te słowa Wrzodaka :
  "Apeluję do pozostałych blogerów N24, aby pomijać tego antynarodowego szaleńca, niech sobie z Huskym gadają do woli. Bojkotujmy jego blog, aż sie znudzi i pójdzie na Szalom24.."

  Pochwalasz czy ganisz !
 • Dlaczego drogi "patrioto" tak nisko cię ludzie punktują ?
  A dlaczego poglądy wyrażane przez Wrzodaka... i inne podobne choćby i moje są dużo wyżej punktowane ?
  Czyżby Polacy w większości byli trollami Putina, agentami Putina ?
  Może ich Putin wszystkich przekupił .. albo zastraszył ?

  Nie .. to nie Putin... to obiektywne racje...
  Ludzie są dużo bardziej inteligentni niż wy dwaj albo raczej trzej "muszkieterowie" ekstremalnie propagandowej wizji świata.
  Wy ciągle "nie rozumiecie" że propaganda mafii żydowskiej jest oderwana od prawdy obiektywnej i jest wybiórcza skierowana na interesy tej mafii .
  .."nie rozumiecie" a może właśnie rozumiecie bo jesteście trollami tej mafii.
  wasz poziom intelektualny nie pozwala na rozumienie prawdy obiektywnej nie jesteście prymitywami sądząc po sposobie wypowiadania się ... a jedna serwujecie ludziom idiotyczne "prawdy" dokładnie przystające do propagandy globalnej mafii żydowskiej..

  Nie ma ludzi inteligentnych o takich poglądach jak głosicie ...
  są tylko albo płatne trolle albo wprost członkowie mafii... i wtedy zrozumiałe jest że głoszą takie prawdy jakie głosi mafia...

  Punktacja waszych wypowiedzi jest miarą oceny ze strony szerszej grupy ludzi... ta ocena Polaków jest negatywna.
  Macie pod górkę bo Polacy już takiej prymitywnej propagandzie nie ulegają .. jak kiedyś (czasy radia Wolna Europa)...
  Teraz to już nie działa... nie ta epoka rozwojowa ..
 • @Tezeusz 08:28:19
  a amerykanów .. też cenisz .. i też potępiasz ... panie wybiórczy ..
  a żydów ... tez cenisz .. i też potępiasz...panie wybiórczy
  a umiesz liczyć .. to policz trupy ...w wojnach wywołanych przez Rosję amerykanów i żydów... no od czasów II wojny światowej...
  te statystyki są znane często publikowane...

  Panie wybiórczy ...nie tędy droga do prawdy obiekytwnej.
 • @Oscar 08:46:19
  //A dlaczego poglądy wyrażane przez Wrzodaka... i inne podobne choćby i moje są dużo wyżej punktowane ?//

  Który Twój wpis ma same plusy/gwiazdki
  tak tylko pytam

  8-)))))
 • @Tezeusz 08:34:45
  Twoja notka jest świetnym przykładem trollowania wg talmudycznych zasad.
  Powinna zniknąć razem z tobą.
 • @Husky 08:51:37
  nie pisze blogów wiec nie mam takiej oceny wprost.
  ale moje wypowiedzi są dobrze oceniane przez większość...
  niektóre są kontrowersyjne dla Polaków np te o KK...
  Polacy na tym polu są podzieleni.. to nasza Polska słabość.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:54:18
  Piszesz jako admin czy jako kto ?
 • @Oscar 08:49:56
  Każda fobia jest dziwna ta antyżydowska tym bardziej.
 • @Oscar 08:46:19
  Pisałem nie czytasz. Mam ponad 3 mln wejść kilka set tysięcy czytelników. Starczy. Odsyłam na mój blog Salon24.pl oraz simplesire nie wspomnę o portalach ba Fb to kilka,set tysięcy kolejnych czytelników. Bez przesady.
 • @Tezeusz 09:19:31
  Nie jestem adminem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:56:38
  Decydujesz jak admin stąd moje pytanie
 • @Tezeusz 09:23:02
  I milion usuniętych komentarzy, które ci się nie "podobały" plus z setkę zablokowanych komentatorów.
 • @Tezeusz 09:58:32
  Gdybym decydował to już by cię tu nie było.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:20:42
  Miło mi !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:58:36
  Kłamiesz podaj konkrety ile Tezeusz ma zbanowanych osób.Odpowiem dwoje. Ile komentarzy usuniętych odpowiem kilka. O tych faktach informowałem publicznie.Więc manipulacja twoja i kłamstwa. Nieładnie oj nieładnie !!!
 • Materiał trafiony
  Biorąc pod uwagę temperaturę dyskusji trafiłem z tematem
 • @Tezeusz 10:24:14
  To ty kłamiesz. Tylko w tym wcieleniu usunąłeś ok 50 komentarzy.
 • @ Autor
  "Opluwanie narodowych bohaterów twierdzenie ,że " Wasz opór był beznadziejny i niepotrzebny"... "

  Czy to można nazwać opluwaniem?
  Czy nie lepiej to nazwać wyciąganiem wniosków na podstawie czyjegoś postępowania i konsekwencji jakie ze sobą ono niosło?
 • @ Autor
  "Ale to nie są już żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla."

  "To działanie w sposób bezpośredni zagraża bezpieczeństwu Polski i Polaków i jest tak samo niebezpieczne jak Rosyjskie dywizje pancerne i rakiety na granicy z naszym krajem."

  Przecież to jakiś schiz....
  Czy twój patriotyzm rzeczywiście zasadza się na rusofobii?
 • @Jasiek 11:21:07
  Odpowiedź na powyższe pytanie już popełniłem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:07:36
  Jesteś mało precyzyjny a napisałeś cytat
  "@Tezeusz 09:23:02
  I milion usuniętych komentarzy, które ci się nie "podobały" plus z setkę zablokowanych komentatorów..."

  To 100 czy 50 a może 20 ! nie liczysz ?
 • @Tezeusz 09:20:37
  To nie fobia .. to diagnoza stanu rzeczywistego.
  Do żydów nic nie mam ale do mafii żydowskiej i owszem...mafia żydowska to organizacja w sposób oczywisty zbrodnicza i groźna dla świata.

  Gdyby ta mafia były np zuluska to pisałbym o mafii zuluskiej .. ale mafia jest żydowska...
 • @Tezeusz 11:32:34
  "milion" to była oczywista metafora. Nie chce mi się liczyć ile komentarzy usunąłeś na salonie i w innych miejscach. Tu usunąłeś tyle co napisałem. Więc kłamałaś a ja cię na tym złapałem.
 • @Tezeusz 08:28:19
  Tak mówi niemal każdy, bo poprzez polityczną poprawność, nie może się przyznać do atawistycznej nienawiści.
 • @Tezeusz 09:23:02
  Tak jak Kamiński piszesz o legendach. ALe haggady to norma w takim kręgu
 • Pytacie się o Rusofobię
  Dzisiaj materiał na ten temat- zgodnie z waszą wolą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:08:58
  Udowodniłem jako Tezeusz wręcz coś przeciwnego ja matematyką a ty ??? wróżeniem ?
 • @Tezeusz 12:20:17
  To twierdzisz, że nie usunąłeś 49 komentarzy?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:23:21
  49 to nie 100 ? matematyka podstawówki !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:23:21
  49 to nie 1000000 ? matematyka podstawówki !
 • @Tezeusz 12:27:11
  Nie pal goopa.
  Jako "dziennikarz obywatelski" usunąłeś 43 komentarze na 13 notek.
  To świadczy tylko o jednym - jesteś cienias, który nie daje sobie rady w dyskusji.
  Tyle w temacie, i tak poświęciłem ci zbyt wiele czasu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:31:11
  Tezeusz nie dziennikarz obywatelski.Pomyłka inny bloger
 • Autor
  Polacy wyrzucili z MŚ w koszu Rosjan.
  Wcześniej Polki wyrzuciły z MŚ w siatce Niemki.
  Oba mecze dramatyczne, oba wygrane.

  To jest to co polski kibic we wrześniu lubi najbardziej
 • @Husky 13:54:53
  BRAWO
 • @Tezeusz 14:09:43
  Po 8 latach rządów i 3,5 roku w opozycji, PO postanowiła wyjść do ludzi i dokonali kopernikańskiego odkrycia

  Polacy chcą więcej zarabiać !!!!!!!!.

  Chcą i będą więcej zarabiać, dlatego wybrali i znowu wybiorą ,ale nie was
  Przykre
 • @Tezeusz 13:49:40
  Dlaczego bierzesz mnie za durnia?
  Pierwsze twoje konto na neonie to "dziennikarz obywatelski", następne "Wanda Warska", które przerobiłeś na "Tezeusz".
  Coś się nie zgadza?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:56:37
  Jest tylko Tezeusz inne nie istnieją.Ja mam to tobie tłumaczyć ?
 • @Tezeusz 15:03:19
  Piszę tekst o Rusofobii - wielu pyta co to takiego.
 • @Tezeusz 15:03:19
  Jednak bierzesz mnie za durnia a to się zwykle źle kończy..
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:24:40
  Po co tyle samokrytyki.Wyluzuj
 • Kim jest Rusofob ?
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/983117,kim-jest-rusofob

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY