Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
35 postów 726 komentarzy

Patriotyzm

Tezeusz - "Patriotą się jest lub się bywa. Bywają ci, dla których dobro własne jest ważniejsze od ojczyzny" - Witold Pilecki wiosna 1938r.

Rosyjska telewizja: To Polska rozpoczęła II wojnę światową

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego Rosyjskie media twierdzą "że to Polska wywołała II wojnę światową" - wojna psychologiczna ?, głupota a może celowe działania ! Postaram się odpowiedzieć.

 

Media w tym http://dzienniknarodowy.pl poinformował ,że  cytat " 2 października 1938 r. wojska polskie zajęły większość terenów czechosłowackiego Śląska Cieszyńskiego (Zaolzie). Nastąpiło to następnego dnia po tym, jak oddziały niemieckie wkroczyły do Czechosłowacji i zajęły Kraj Sudetów (Sudetenland). Był to dalszy ciąg tzw. „upadku Czechosłowacji”, rozpoczętego zawarciem przez Niemcy, Włochy, Wielką Brytanię i Francję układu monachijskiego 30 września 1938 r. i aneksji przez hitlerowców Kraju Sudetów.- co było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

Na ww. okoliczność telewizja Rosyjska puściła film dokumentalny jak wojska polskie wkraczają w 1938 r na teren Zaolzia informując ,ze tym działaniem to Polska jest winna wybuchu II Wojny Światowej "

Szkoda, że ta ”TELEWIZJA” nie podała iż to Polskie Wojska napadły na Sowietów 22 czerwca 1941 r. i pogoniła ich aż pod Moskwę ? Zapomnieli !!! Skoro sami kształtują historię według swego idiotycznego wymysłu.

Oczywiście ta sama telewizja zapomniała  poinformować widzów jak bez wypowiedzenia wojny Sowieckie Wojska 17.09.1939 r. uderzyły na Polskę. Jak NKWD rozpoczęło od razu mord niewinnej ludności, wywózkę na Sybir. Jak żołdacy sowieccy na rozkaz zbrodniarza Stalina zaczęli mordowanie jeńców polskich - wojennych w Katyniu, Miednoje i innych miejscach kaźni - o tym zapomnieli ! Kłamcy !

Zapomnieli iż na rękach sowieckich zbrodniarzy wciąż widnieje Polska krew kobiet i dzieci. O tym ZAPOMNIELI . Kłamią jak Niemcy, łżą i kradną ( wrak Tupolewa Tu 154 M),. Tak działają ci ponoć spokojni Rosjanie - jak ich trolle Putina przedstawiają.

Internet, telewizja stały się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla a patriotami w Polsce – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem sowieckie trolle pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

ABW, jak podawały media, zatrzymały Rosjankę Jekaterinę C prowadzącą  w sposób aktywny wraz z innymi atak hybrydowy na Polskę. Osoba ta przebywa la w Polsce od 4 lat i została wydalona  dzisiaj z kraju. Kolejne 4 osoby  pochodzenia Rosyjskiego wydalono także z Polski. Osoby te prowadziły konsolidację środowisk prorosyjskich w Polsce. Atakując pozytywne oddziaływanie polityczno - społeczne w kierunku Ukrainy. Była to zaplanowana i sterowana z Moskwy wojna Hybrydowa mająca na celu osłabienie obronności Polski.

Funkcjonariusze ABW prowadzą, jak podają media, w dalszym ciągu działania operacyjne przeciwko działań agresywnych i wrogich Rosji przeciwko Polsce, jako przygotowawcze do prawdziwej wojny militarnej prowadzonej przez Federację Rosyjską.

Struktura sieciowa rozpoznana przez ABW była wspomagane przez obywateli Polski, którzy zostali poddani kontroli operacyjnej.
Wojna informacyjna to nowa jakość wojny psychologicznej i nowoczesna forma oddziaływania przez wywieranie presji na przeciwnika. Aktywizują się grupy internautów atakując w sieci  polskie i narodowe portale.

Cóż jak adwersarz pisze w komentarzach do ww. materiałów cytat : " w Katyniu Polskich oficerów mordowali  faszyści Ukraińscy z Żydami a Rosjanie nic nie mieli z tym wspólnego",  To "nacjonaliści Ukraińscy i Żydowscy wywozili Polaków na Sybir".. „ W Polsce po 1945 roku nie było Rosjan byli Żydzi”  itp a pisze to ( przyznała się  w komentarzu) córka oficera Radzieckiego z Legnicy, który wjechał do Polski na sowieckich czołgach i pozostał jako okupant do lat 90 tych XX wieku - co czemu się mamy dziwić.

Jak komentarze szkalujące polskich patriotów pisze komentujący z wyraźnie brzmiącym rosyjskim nazwiskiem, to czego można się po nich spodziewać - tuby Putina. Komentarze piszą także dzieci tych co wjechali z Rosji do Polski na sowieckich czołgach. Piszą byli UB-cy którym za mordowanie własnego narodu odebrano emerytury. Piszą donosiciele na własny kraj spod znaku KOD i UBywateli RP . Piszą byli parlamentarzyści ogłupieni Rosyjską propagandą ziejący nienawiścią do własnego kraju za…. za własne kompleksy, przegrywane wybory i odrzucenie przez wyborców- śnią im się po nocach bogactwo, splendor a mają …. no właśnie nic siebie i własne frustracje – i bardzo dobrze !!! ich czas minął bezpowrotnie ( nic dobrego dla Polski nie zrobili- chyba ,że wstyd) jest to dla nich czas stracony na zawsze.

Internet, jak obserwujemy, stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji.

Internet opanowały, jak donosi prasa, już hordy hakerów opłacanych przez Kreml szkalujących politykę wewnętrzną, podważające potrzebę podnoszenia gotowości obronnej państwa czy gospodarki narodowej, politykę zewnętrzną. Dobrze iż szybko są takie działania ujawniania i eliminowanie przez nasze służby specjalne w tym ABW i SKW.

Aresztowanie na terytorium Polski, jak pamiętamy, agentów służb wywiadowczych Rosji w tym oficera WP to nie był wcale zdaniem wielu początkiem wielkiej kontrofensywy wywiadowczej i kontrwywiadowczej i takie działania należy wspierać gdyż są one w naszym interesie i dla naszego bezpieczeństwa.

Wrogim działaniom wywiadu Rosji nakierowanym na podporządkowanie Polski należy się przeciwdziałać w działaniu ofensywnym. Na trolli prorosyjskich, dla których nie istnieje dobro Polski sądy w ramach obowiązującego porządku prawa powinny znaleźć odpowiednie miejsce odosobnienia.

Trolle sowieckie i lewackie to sama sitwa skupiająca się już w grupach. Mechanizm ich działania jest prosty. Poprzez oszustwa starają się dostać do stron o treściach patriotyczno- narodowych, kibicowskich czy ONR -u istniejących już na Fb skupiające wokół siebie wiele tysięcy osób. Starają się oni uzyskać miano administratorów by ściągnąć w ten sposób swoją lewacką grupę i szybko „zainfekować„ prezentowane na tych stronach wartości patriotyczno – narodowe. To się już dzieje na masową skalę wystarczy prześledzić portale społecznościowe.

Szkalują  ci wrogowie i wyśmiewają w swoich komentarzach wizerunek młodych patriotów nazywając ich „ bandytami stadionowymi, kibolami, zadymiarzami itp. Cel tego działania jest jeden – rozbić rodzący się potężny Polski Patriotyzm i jego źródło. To są prawdziwi wrogowie być może nieraz gorsi niż ci stojący u bram Polski z bronią w ręku gdyż ich widać można ich policzyć i zidentyfikować.

Najwyższy już czas dać odpór  tym wrogim działaniom. Patrioci będą wiedzieli co mają z nimi zrobić. Jednym ze sposobów np. na szkalowanie wizerunku Prezydenta RP jest kierowanie spraw do Prokuratury.

Metoda działania agentury Rosji wyspecjalizowanej w swoim działaniu od wielu lat jest prosta i znana od wieków: to przekłamywanie rzeczywistości, ośmieszanie, zniechęcanie, apatia, strach itp.

Przykłady takich działań znajdziemy już w całym Internecie, wystarczy przeczytać choćby np. i w Interii, Onecie itp niektóre artykuły i komentarze, i wszystko staje się jasne.

Ale to nie żarty, to prawdziwa i autentyczna wojna propagandowa - nasila się ona z dnia na dzień i jest prowadzona i kierowana z Kremla, jest groźna a to już nie są żarty.

Walka o Wolną Polskę trwa nadal. !

 

 

KOMENTARZE

 • W Rosyjskiej prasie
  Deputowani rosyjskiego parlamentu w mediach krytykują polskie władze za niezaproszenie Władimira Putnia na rocznicowe uroczystości, oskarżają Polaków o uległość wobec USA i twierdzą, że Polska była wręcz sojusznikiem Hitlera.

  Szef rosyjskiej Dumy Państwowej – niższej izby parlamentu Wiaczesław Wołodin powiedział w niedzielę, że władze Polski „umniejszają rolę ZSRR” w II wojnie światowej i „upolityczniają rezultaty” tej wojny, a także „próbują przekreślić pamięć historyczną”.

  Jak podała agencja TASS, Wołodin skomentował w ten sposób brak zaproszenia delegacji rosyjskiej na uroczystości w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

  https://belsat.eu/pl/news/rosyjscy-politycy-obwiniaja-polske-o-sprowokowanie-ii-wojny-swiatowej-i-umniejszanie-roli-zsrr/
 • @Tezeusz 06:48:52
  "...oskarżają Polaków o uległość wobec USA i twierdzą, że Polska była wręcz sojusznikiem Hitlera."

  A nie jesteśmy ulegli?
  Ziemkiewicz też mówił, że zachowywaliśmy się jak sojusznik hitlera...

  1*
 • A niby jak Rosja ma reagować
  skoro rząd warszawski pozycjonuje się wobec Rosji jako jej wróg. Przecież to jest jasne i zupełnie normalne, że prowadzi swoja politykę która ma osłabić Polskę i każdego innego potencjalnego agresora. To tylko nasze rządy działaja dla dobra obcych i w ich interesach, mimo, że bez przerwy dostają od "sojuszników" siarczystego kopniaka.
 • @Rzeczpospolita 12:12:25
  Masz bana na zawsze.Uprzedzałem za chamstwo.
 • Hiena Europy
  "Polacy to wspaniały naród w buncie i nieszczęściu,
  haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy
  z pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych
  wśród podłych" /Winston Churchill o Polsce w 1938r/

  https://ic.pics.livejournal.com/agritura/16089606/5468897/5468897_900.jpg

  26 stycznia 1934r Polska i Niemcy hitlerowskie podpisały w Berlinie pakt o nieagresji. We wrześniu 1938r, Hitler zajął Sudety. 2 października 1938r wojsko polskie wkroczyło do Czechosłowacji dobić ofiarę.
 • Autor
  a w Rosji wciąż się zastanawiają, czemu niewdzięczna Polska nie zaprosiła rosyjskiej reprezentacji na wrześniowe uroczystości 80 rocznicy wybuchu II WŚ, skoro zaprosiliśmy Niemcy i Ukrainę

  https://pbs.twimg.com/media/EDspyNIWwAI_EOw?format=jpg&name=360x360

  https://pbs.twimg.com/media/EDspyNhXkAA3HbP?format=jpg&name=240x240
 • @Husky 14:20:27
  Jak czerwone bydło napadało.na Ukrainę to jakoś się nie zastanawiali.
 • Ad obsrywacze netowi i inni wielonickowi spadochroniarze.
  Jednak jesteście ostatnią z ostatnich ligą.

  Jeszcze nie zajarzyliście że najbardziej nośne notki to te z minimum oraz maximum gwiazdek?
  To napisałem ja, troll PiS-owski, jeden z członków(uchh, jak to nieprzyzwoicie brzmi) założycieli jeszcze od czasów powstawania Nowego Ekranu:))))
 • @brian 09:52:28
  Coś w tym jest na rzeczy.
 • @Tezeusz 12:06:39
  Jak się ma wyszukiwarkę nastawioną na określone hasła i blogi a nie jest się zwykłym userem, automatycznie jedzie ona "po linii" aktualnych wytycznych.

  Wtedy łatwiej wyrobić dzienną normę, choćby działając w "spółdzielni".

  Teksty drażniące mocodawcę najczęściej dostają * .

  Oceny typu **** i ***** pochodzą najczęściej od Użytkowników.
  Ot taka maleńka konstatacja:)))
  Kurna, na farmach będą teraz zmieniać taktykę, chociaż dla takiego małego odkrywcy jak ja może nie warto.
 • W sumie podobnie
  uważa wybitny polityk amerykański Henry Kissinger.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY